Współczesny salon o nieco industrialnym klimacie. Wydaje się niezwykle przestronny za sprawą otwartego planu mieszkania.

Nowoczesne meble oparte są na prostych kształtach. Cechują je zimne kolory – odcienie bieli, czerni i stali. Antracytowe ściany z naturalnej skały oraz kamienna posadzka, wprowadzają surowy, industrialny klimat.

Jedynym elementem ozdobnym w pomieszczeniu jest ścienna kompozycja w części jadalnej, stworzona z naszych paneli dekoracyjnych 3D. Ta składająca się z trzech pasów płaszczyzna, wygląda jakby wyszła spod dłuta współczesnego rzeźbiarza. Abstrakcyjny, trójwymiarowy wzór wprowadza we wnętrzu nowatorską jakość, wzbudza zainteresowanie, które w miarę podziwiania formy przeradza się w zachwyt.

 

Zainteresowanie wzbudzają również awangardowe schody, które zdają się surrealistycznie wyrastać z kamiennej ściany. Zaaranżowano niezwykłe wnętrze – modernistyczne, surowe, nieschematyczne, pionierskie. Spora ilość niekonwencjonalnych rozwiązań, dodaje mu niepowtarzalnego, a wręcz przewrotnego charakteru.