Elegancka jadalnia w luksusowym stylu glamour. Za sprawą  otwartego planu mieszkania wnętrze jest niezwykle przestronne. Lustro optycznie powiększa część jadalną, jednocześnie odbijając światło w stronę ciemnego aneksu kuchennego.

Ozdobna ściana z paneli dekoracyjnych 3D, o jasnej, beżowej barwie, dodaje pomieszczeniu szyku i elegancji. Trójwymiarowa kompozycja, o formie opływowych wypukłości sprawia, że aranżacja jest zaskakująca i nieoczywista.

Hebanowe meble kuchenne doskonale komponują się z jasną przestrzenią pozostałej części pomieszczenia nadając mu poważny i dostojny charakter.

 

 

Przyjemnym dla oka akcentem są eleganckie krzesła obite kobiecą tapicerką w kolorze eozynowym. W połączeniu z innymi luksusowymi dodatkami jak lustro w złotej ramie czy też połyskujące, kunsztowne zasłony, sprawiają one, że jadalnia jest wystawna i ekskluzywna.

Na uwagę zasługuje praktyczny układ przestrzeni. Kuchnia odizolowana jest od pozostałej części mieszkania, dzięki czemu nie jest widoczna z części wypoczynkowej, wpływając na ogólne poczucie estetyki i komfortu. Wielkie okna sprawiają, że rozświetlone dziennym światłem wnętrze jest jasne i słoneczne.

Otrzymano pomieszczenie wyjątkowo eleganckie i luksusowe. Mimo, że jest ono pełne przepychu i wyszukanych elementów panuje tu przytulny klimat sprzyjający rodzinnym posiłkom.